Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektöründe, her işin konumuna göre ekip ve ekipmanlarımızla, fizibilite aşamasından başlayarak işin organizasyonunun yapılması ve bu organizasyon dahilinde iş bitim tarihinde/daha önce işi en kaliteli şekilde çevreye zarar vermeden yapmaktır.
Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile inşaat ve çatı konusunda kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak. DOSTLAR Çatı olarak, müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.
Her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilen ve tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorununuzda yanınızda ve yardımınıza hazırdır.Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, Ayrıntıların da bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz ve diyoruz ki. ” Artık çatınız ile ilgili her türlü problemlere çözüm bulabilirsiniz. Problemlerinize kalıcı çözümler bularak sizlere kesin çözümleri garanti veriyoruz.

Kaysericatikiremit.com Adresi Fatih Çelik tarafından kurulmuş ve Kayseri bölgesinde ve yakın illerde Çatı Tamiratı, Kiremit Aktarma, Baca Sacı, Oluk Değişimi, Çatı Isı Yalıtımı, Single Kaplama, Membran işleri yapılmaktadır.

Bizimle irtibata geçerek Kayseri’de Çatınızı yenileyin. Kafanızdan tüm sorunları silin.

Kayseri Alo Çatı